Güvenlik ve Gizlilik

I Dia Jewelry olarak, garantili alışveriş ve müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışı ile müşterilerimizin alışverişlerinde gerçekleştirmiş olduğu işlemler ve bilgi gizliliğinin korumasını sağlamaktadır.

idiajewelry.com.tr’ye üye olduğunuzda ve online mağazamızdan yapacağınız her alışverişte kişisel bilgilerinize saygılıyız. Bu bilgileri üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşlarla paylaşmaz. Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartınızın bağlı bulunduğu banka dışında hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır.

Alışveriş sırasında kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sunucularımızda kayıt edilmemektedir. Alışverişiniz sırasında onay için bankaya yönlendirilmektedir.

Kredi kartı bilgileri, kredi kartının bağlı bulunduğu banka tarafından en yüksek güvenlik ile gerçekleşmektedir. CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır.

Kredi kartı bilgileri, işlem sırasında doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve aynı zamanda 3D Secure ile işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir.

Müşterilerimizin kişisel bilgi gizliliğini korumak üzere, sistem ve internet altyapısı en yüksek güvenlik seviyesinde oluşturularak önlemler alınmıştır. Sitemizin, sipariş sayfaları ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standardında gerçekleşmektedir. Bu özellikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

Güvenlik Politikamızda yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır.