Sigortalı Gönderim

Siparişiniz ücretsiz ve sigortalı olarak gönderilir. Taşıma sigortası tamamen ücretsizdir. Siparişiniz kargo aşamasından size teslim edilene kadar I Dia Jewelry sorumluluğu ve güvencesi altındadır.

Yurtdışı gönderileriniz için bizi +90 212 512 91 93 numaralı telefon numaramızdan arayabilir, desteK@idiajewelry.com adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Kargo firması görevlisi siparişinizi teslim ederken, poşetin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Kargo poşeti hasarlı ise kargo görevlisinine tutanak tutturrarak kargoyu teslim almayınız.


Siparişlerinizin kargoya veriliş süresi; iş günlerinde saat 15.00'a kadar verilen siparişlerin aynı gün üretimine başlanır. Saat 15.00'dan sonra gelen siparişlerin üretimine ise bir sonraki iş gününde başlanır. Cumartesi ve Pazar günlerinde ya da resmi tatil günlerinde gelen siparişlerin üretimine de yine bir sonraki iş gününde başlanır. Siparişleriniz Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günleri dışında kargo firmasına teslim edilir.

Siparişlerinizde belirttiğiniz ölçü ve uzunluğa göre ürün, stoklarımızda hazır ise 2 iş günü içinde kargoya verilmektedir. Stok durumunu öğrenmek için veya aynı gün kurye teslimatı için, lütfen bizimle destek@idiajewelry.com e-posta adresinden iletişime geçiniz: