Sipariş ve Teslimat

Siparişiniz ücretsiz ve sigortalı olarak gönderilir. Taşıma sigortası ücretsizdir. Siparişiniz kargo aşamasından size teslim edilene kadar I Dia Jewelry sorumluluğu altındadır.

Siparişlerinizi üyelik girişi yaptıktan sonra, sipariş takibi sayfasından inceleyebilirsiniz. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirebilirsiniz. Teslimat adresi ve fatura adresinin aynı olduğu siparişlerde, ürün, fatura ve irsaliye belgeleriyle birlikte teslim edilecektir. Teslimat adresi ve fatura adresinin farklı olduğu siparişlerde, ürünün faturası, fatura adresine gönderilecek, ürünün irsaliyesi ise, ürünle birlikte teslimat adresine gönderilecektir.Teslimat adresinde alıcının bulunmaması durumunda, kargo firması tarafından teslimat adresine ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması siparişi I Dia Jewelry’e teslim edecektir.

Kargo firmasına teslim edilen siparişlerin, 48 saat içinde elinizde olması beklenmektedir. Bu süre sonunda siparişiniz teslim edilmediği takdirde bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Siparişleriniz teslimat sürecine gönderilmeden kalite kontrol işlemlerinden geçirilir ve garanti belgesi ve sertifikası düzenlenerek hazır hale getirilir.

Siparişlerinizin kargoya veriliş süresi; iş günlerinde saat 15.00'a kadar verilen siparişlerin aynı gün üretimine başlanır. Saat 15.00'dan sonra gelen siparişlerin üretimine ise bir sonraki iş gününde başlanır. Cumartesi ve Pazar günlerinde ya da resmi tatil günlerinde gelen siparişlerin üretimine de yine bir sonraki iş gününde başlanır. Siparişleriniz Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günleri dışında kargo firmasına teslim edilir.

Siparişlerinizde belirttiğiniz ölçü ve uzunluğa göre ürün, stoklarımızda hazır ise 2 iş günü içinde kargoya verilmektedir. Stok durumunu öğrenmek için veya aynı gün kurye teslimatı için, lütfen bizimle aşağıdaki e-posta adresinden iletişime geçiniz:

e-Posta : destek@idiajewelry.com

Kargo firması görevlisi siparişinizi teslim ederken, poşetin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Kargo poşeti hasarlı ise kargo görevlisinine tutanak tutturrarak kargoyu teslim almayınız.

Tüm gönderilerimiz hediye paketli özel ambalaj/kutu içerisinde gönderilmektedir.

Siparişlerinizdeki ürün/ürünler stoklarımızda mevcut ise 1-2 iş günü içerisinde gönderimi gerçekleştirilecektir.

Özel üretim siparişlerinizin 5-7 iş günü içerisinde üretilerek teslimata verilmektedir.

Özel siparişlerinizin üretimi sonucunda -/+ %5 gram farkı olabilmektedir. Olabilecek bgram farklılıkları tüketiciye bildirilerek daha yüksek oranlarda fiyat farkı talep ve daha düşük gramlar için fiyat iadesi yapılmaktadır.
Havale veya EFT ile yapılan siparişlerde, sipariş tutarı 3 iş günü içerisinde ödeme seçeneklerinde yer alan I Dia Jewelry hesap numaralarına gönderilmediği takdirde siparişleriniz iptal edilmiş sayılmaktadır.

Ürünleri iade etmek veya değiştirmek için lütfen "İade ve Değişim Koşulları" nı inceleyiniz.